Акумулятори для автомобілів: різновиди та вибір

Робота автомобілів не може обійтися без акумуляторів. Подібні батареї також використовуються для пуску різних електричних систем, або як складових частин джерел безперебійного живлення.

На сайті української компанії Еколайн пропонуються всі варіанти виробів, тут можна підібрати акумулятор під будь-які потреби.

Особливості пропозиції

Фірма «Еколайн» є провідною на українському ринку реалізації різних акумуляторів. Вона набула статусу офіційного дистриб’ютора батарей національного виробника «Мегатекс» і продає всі найменування його виробів.

Також важливою складовою діяльності компанії є збирання та утилізація свинцевих елементів, акумуляторів з електролітом і без нього. Є всі необхідні ліцензії для ведення такої діяльності, технічна база для всіх видів робіт з безпечної переробки вторинної сировини.

Серед великого асортименту, варто виділити такі види виробів, що продаються:

  1. Акумулятори, що ставляться на легкові та вантажні автомобілі.
  2. Батареї для мототранспорту, включаючи байки, сільськогосподарські механізми.
  3. Стаціонарні акумулятори для джерел безперебійного живлення та іншого обладнання.
  4. Аксесуари для АКБ у вигляді клем, дротів, тестерів, зарядних пристроїв, інструментів.

Можна здавати старі АКБ в рахунок купівлі нових за вигідною вартістю. Сервісні центри та представництва компанії є у всіх областях України, вони доступні значній частині населення країни.

Переваги

На сторінках сайту та центрах продаж представлена продукція тільки відомих компаній, що постачають надійні та довговічні АКБ. Вони мають різну ємність та потужність, що дозволяє підібрати оптимальний варіант для конкретного транспортного засобу чи іншого обладнання.

Персонал компанії готовий подати докладну інформацію щодо кожного виду АКБ, забезпечити прийом старих, використаних батарей. Фахівці допоможуть вибрати найбільш підходящий варіант залежно від типу транспорту або обладнання, щоб отримати максимальний ефект від установки АКБ.

Є точки самовивезення у багатьох великих містах України, для решти населених пунктів пропонується доставка «Новою поштою» або «Делівері» за тарифами транспортних компаній. При одержанні безпосередньо покупцем у точках продажу, оплата провадиться готівкою, при доставці — за допомогою банківських карток будь-якого банку країни.