Готування зефіру у домашніх умовах: правила та вимоги

Зефір – один з найулюбленіших ласощів дорослих та дітей. Але, на відміну більшості магазинних солодощів, натуральний домашній зефір як смачний, а й корисний.

У статті ми розглянемо основні правила, якими варто керуватися під час його приготування. Якщо ж ви не впевнені, що зможете впоратися самотужки, за посиланням ви можете купити натуральний зефір з адресною доставкою. Компанія випускає якісні та повністю безпечні солодощі, ціна яких не буде обтяжливою для бюджету.

Список інгредієнтів для приготування зефіру

Щоб приготувати автентичний зефір, необхідно заздалегідь підготувати всі базові інгредієнти: 4 великі яблука, 250 грам цукру, 1 яєчний білок, 25 грам ванільного цукру, 8 грам агар-агару, 160 мл чистої води, 500 грам цукру. Також необхідно купити чи зробити самостійно цукрову пудру. На вказану кількість інгредієнтів її потрібно не більше 2 столових ложок.

Правила приготування домашнього зефіру

Починати роботу потрібно з приготування двох основних складових: яблучного пюре, що виступає основою, та сиропу. З метою економії можна купити готове пюре, що також заощадить час. Багато господинь використовують заморожене.

Якщо ж ви плануєте використовувати свіже пюре, його потрібно правильного приготувати. Яблука потрібно помити, обсушити, розрізати навпіл, видаливши плодоніжку і залишити запікатися в духовці або мікрохвильовій печі. Час запікання залежить від сорту яблук. Зазвичай достатньо 5-7 хвилин. Після того, як яблука запікаються, з них потрібно акуратно вийняти м’якоть. Паралельно з приготуванням пюре потрібно приготувати сироп. Замочуємо агар-агар у воді та залишаємо настоюватися при кімнатній температурі.

Замочуємо агар-агар у воді та залишаємо настоюватися при кімнатній температурі. У яблучне пюре потрібно додати цукор, ретельно перемішати його і залишити остигати. У середньому вже за годину можна продовжити готування. Замочений агар-агар ставимо нагріватись, паралельно помішуючи його для розчинення цукру. Доводимо до кипіння, зменшуємо вогонь до мінімального та проварюємо ще протягом 5 хвилин.

Готуємо кондитерський мішок, у який необхідно викласти яблучне пюре. Але попередньо до нього потрібно додати один яєчний білок, розбиваючи його вилкою або віночком для додаткової густини. На завершальному етапі вливаємо у підготовлену масу сироп на основі агар-агару. Його необхідно лити тонким струмком.