Навчання в Польщі: переваги, що потрібно та рекомендації

Освіта у Польщі – це актуальне питання для багатьох людей. Країна, культура якої для нас звична, не має жорсткої міграційної політики.

Ефективне навчання в Польщі дозволяє отримати багато знань за доступними цінами. Роздивимося особливості процесу більш детально.

Переваги навчання у Польщі

Польща приваблює студентів своєю територіальною близькістю, товариським настроєм народу, мовою і так далі. У ВУЗах навчається багато українців та білорусів, росіян.

Поступити у Польщі набагато легше, аніж у Парижі чи Берліні.

Освіта у Польщі має безліч вагомих переваг:

  • доступні ціни: вартість навчання у цій країні не дуже дорога, тому вона по кишені багатьом людям;
  • високий рівень якості освіти: в університетах навчають майбутній спеціальності, роблячи натиск на теорію та практику;
  • легке отримання навчальної візи: міграційна політика країни лояльна, що дозволить легко отримати відповідну візу;
  • працевлаштування та міграція до Польщі: коли студент отримає диплом, він зможе стати повноцінним громадянином Євросоюзу;
  • мінімальний мовний бар’єр: ви зможете легко вивчити польську мову, тому що він дуже схожий на мову України та Росії;
  • велика кількість співвітчизників: в університетах багато мігрантів, тому ви не будете «білою вороною»;
  • можливість навчатися безкоштовно: іноземці також можуть поступити на бюджет, отримувати стипендію.

До того ж, можна об’єднати навчання з підробітком. Це вдалий варіант для того, щоб рано почати рух за кар’єрними сходами.

Особливості освіти у Польщі

Система освіти у цій країні вважається дуже непростою. Вона напрямлена на дорослих людей, які розуміють, для чого їм потрібно поступити до університету. Більшість занять проходить з великим нахилом на самопідготовку. За пропуски занять не наказують, але потрібно буд самостійно пройти пройдений матеріал.

Процес навчання поділений на три етапи: бакалавр, магістр та доктор наук. Доктора та юристи на ступені не поділяються. Достатньо навчатися на протязі шести років, щоб стати магістром.

У Польщі процес навчання відбувається на англійській чи польській мові. Студент самостійно обирає той варіант, що його задовольняє. Ви можете дізнатися більш про навчання у Польщі на https://polcentrum.com на форумах, якщо ви зацікавлені у цьому питанні. Повірте, ви отримаєте самі ті результати, на котрі очікували. Диплом про вищу освіту дозволить влаштуватися на гарну роботу!