Основні етапи розробки сайтів за допомогою профільних спеціалістів

Створення сайту – процес не складний, але потребує певних знань. Якісний сайт може вийти тільки в тому випадку, якщо весь процес буде налагоджений.

Створення має розбиватися на етапи, кожен із яких має узгоджуватися із замовником і затверджуватись.

Основні правила та етапи

Якщо немає ніяких навичок розробки сайтів, тоді краще звернутися до спеціалізованої компанії WildWeb і замовити його у досвідчених фахівців. Розробка сайту полягає у наступних етапах:

  1. Отримання технічного завдання замовника. На цьому етапі відбувається діалог між замовником та виконавцями. Необхідно визначити точні цілі та завдання сайту, його технічні характеристики та можливості. Дуже важливо отримати максимум інформації для подальшого аналізу та складання плану розробки сайту.
  2. Після обговорення виконавець розробляє конкретне технічне завдання, створюється перший дизайн та структура майбутнього сайту.
  3. Після затвердження ТЗ виконується прототип сайту. Тут більш детально вимальовується схема та структура сайту, меню, різні кнопки та місця для переходів.
  4. Після затвердження структури сайту до справи приступають дизайнери. Цей етап можна вважати одним із найважливіших, адже дизайн сайту говорить про солідність компанії та формує перше враження. Графічне виконання має бути красивим, простим та зрозумілим для відвідувачів. Необхідно досягти ідеального графічного балансу, який буде зручним не тільки користувачеві, а й сподобається самому замовнику.
  5. На основі отриманого ТЗ та затвердженого дизайну настає технічне виконання, а саме верстка html-сторінок.
  6. Після цього необхідно забезпечити безпеку сайту, налаштувати сервери та систему управління, підключити сторонні сервіси. Сайт має бути не тільки красивим зовні, але й зручним для редагування та управління.
  7. На фінішному етапі здійснюється тестування роботи. Тут можна знайти та виправити недоліки, усунути помилки. Можливо, замовнику не сподобаються якісь окремі моменти і на цьому етапі їх ще можна швидко виправити. Тестування виконується для перевірки працездатності сайту з різних пристроїв.

Після того як сайт створено та перевірено, виконавець повинен проконсультувати клієнта про управління сайтом. Спеціалісти IT-компанії https://wildweb.top/uk/rozrobka-sajtiv-sumy/ надають послуги з обслуговування сайту протягом усього його існування. Тому замовнику можна не переживати, а у разі проблем з роботою ресурсу розробники відразу усунуть помилки.