Особливості та правила покупки залізничних квитків через Інтернет

Щоб придбати залізничні квитки в режимі онлайн, необхідно просто зайти на сайт сервісу PROIZD.

Сервіс пропонує зручний і доступний метод покупки залізничних квитків по всій території України. Багато хто почав придбати електронні квитки, адже для цього не потрібно додатково їздити на вокзал і чекати своєї черги. Купити квитки на потяг можна в будь-який зручний час з будь-якого місця, адже сервіс підтримує також мобільну версію сайту. Зручний, зрозумілий інтерфейс і легкий метод навігації дасть можливість кожному швидко зорієнтуватися у виборі і придбати квиток в потрібному напрямку.

Головні переваги покупки електронних квитків

Купівля Електронних залізничних квитків дає можливість:

  • заощадити час і сили;
  • заощадити гроші;
  • не втратити і не зіпсувати квитки;
  • не допустити помилок при реєстрації;
  • оплатити зручними способами;
  • повертати квиток назад в будь-який момент і ін.

Завдяки цим та іншим перевагам, багато жителів України вважають за краще здійснювати покупку через сервіс. Є також можливість заздалегідь забронювати зручне місце в вагоні і забезпечити приємну поїздку. Вагон можна вибрати з урахуванням класу і кількості пасажирських місць. Щоб правильно зробити вибір, досить ознайомитися з розкладом поїздів, подивитися час від’їзду і приїзду, а також наявність зупинок. З урахуванням цих факторів можна здійснювати вигідну, оптимальну покупку, відмінно заощадивши гроші. Якщо порівняти з паперовими квитками, вартість електронних квитків не сильно відрізняється, проте якщо забронювати місце заздалегідь, квитки обійдуться дешевше. Більш того, сервіс ПРОИЗД постійно оновлює інформацію і в режимі онлайн можна ознайомитися з діючими знижками і здійснювати покупку квитка в самий відповідний момент.

Як оформити квиток?

Купівля квитка починається з пошуку маршруту та поїзда. Актуальну інформацію завжди можна знайти на першій сторінці ПРОИЗД. Після цього, в зручному режимі слід заповнити персональні дані. Імовірність допущення помилок невелика, так як реєстрація проходить в спокійній домашній обстановці. Після оформлення квитка, необхідно оплатити. Оплата відбувається різними способами, адже виробляється перевіреними платіжними системами. Оплатити квиток можна також за допомогою банківської карти або готівкою. При необхідності можна проконсультуватися зі співробітниками сервісу, які допоможуть вибрати зручні місця у вагоні і здійснювати покупку квитків за лічені секунди.