Правила експорта тваринницької продукції з України до Європи

Незважаючи на те, що зараз виготовленням та постачанням різноманітної тваринницької продукції займаються багато компаній, більшість іноземних компаній воліють співпрацювати з “УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО”.

Зумовлено це величезною кількістю факторів.

Особливості співробітництва

Активувався експорт тваринницької продукції з України до Європи нещодавно. Все тому, що компанія працює в декількох напрямках, кожен з яких має справді важливе значення. Так, особлива увага приділяється таким моментам як виготовлення молочної, а також м’ясної продукції.

Відмінною рисою, яку виділяють багато іноземних організацій, компанії «УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО» можна вважати саме те, що молочний бізнес на даний момент дуже добре розвинений не лише в країні, а й за її межами. У стаді зараз понад шість тисяч голів. При цьому майже п’ятдесят відсотків із них – це дійні корови. Саме тому можна отримувати досить велику кількість молочної продукції.

Для того, щоб на порядок покращити позиції, які є в даний момент, професіонали з компанії “УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО” використовують інноваційні підходи та перевірені технології. Саме тому поступово підвищується рівень якості та ефективності всіх наявних процесів.

Для досягнення найкращого результату професіонали ретельно все влаштовують. Із встановленою періодичністю проводять реконструкцію та перевірку наявних об’єктів. Все це дозволяє утримувати корів у відповідних умовах.

Завдяки тому, що професіонали докладають максимум зусиль, зараз кожна фуражна корова дає близько одинадцяти тисяч літрів якісного молока. Якщо провести порівняльний аналіз, то можна буде виділити збільшення в 20% і більше.

М’ясний напрямок

Не менш важливим є й те, що компанія “УКРПРОМІНВЕСТ-АГРО” активно розвиває привабливий м’ясний напрямок. Спеціально для цього і вирощується величезна кількість свиней. Їх чисельність зараз становить близько 10000 і більше. Важливо враховувати той факт, що вага однієї свині може становити 180 кг. Для того, щоб досягти такого результату, професіонали користуються різноманітними підходами та методиками.

Для того щоб розуміти, наскільки успішно в цьому напрямі працює компанія, залежить і те, які саме види матеріалів та комплектуючих застосовуються у процесі. Усе це тією чи іншою мірою впливає підсумковий результат. Для того щоб ознайомитися зі всіма показниками, потрібно приймати до уваги багато аспектів.