Причепи та напівпричепи вантажних автомобілів та вибір тента

Причепи та напівпричепи вантажних автомобілів сконструйовані так, що процес завантаження та роз-вантаження суттєво спрощений. Борти (штори) відкриваються із задіянням зсувних механізмів – роликів.

Тентова фурнітура вантажних автомобілів повинна бути якісною і підбиратися правильно. Збереження вантажу безпосередньо пов’язано із цими ключовими факторами. Дані пристрої кріплять тентові конструкції в зручній формі із забезпеченням безпеки.

Ролик тенту (бічної штори) Alta 19*20*70 мм є складовою зсувної системи тенту. Тентові шторки в процесі їх відкривання та закривання ковзають плавно. Зусилля, які потрібно докладати мінімальні.

Матеріали для виготовлення подібних механізмів відрізняються якістю та зносостійкістю. Каркасні кон-струкції тенту при цьому служать довго. Не сприятливість зовнішнього середовища: опади, пил, бруд, знижені та підвищені температури не впливають на ролики негативно. Передчасного виходу їх із ладу не буде.

Те, що елементи стійкі до навантажень та вібраційних процесів сприяє збереженню вантажу під час транспортування.

Ролик тенту (бічної штори) Alta 22*40*80 мм поряд з іншою номенклатурою роликів відноситься до фур-нітури тенту, що забезпечує безпеку вантажоперевезення. Ці елементи конструкції причіпних пристроїв не відносяться до дорогих пристроїв. Мінімальні капіталовкладення та комплексне використання тентової фурнітури підвищує ефективність вантажного транспортного засобу. Воно стає монофункціональним і зручним в експлуатації.