Що таке тонкий топпер матрац на диван і як його правильно вибрати

Щоб сон був здоровим та повноцінним, важливо подбати про зручне спальне місце.

Хорошим рішенням може бути купити тонкий матрац топер на диван в Магдек. З його допомогою можна відрегулювати м’якість або жорсткість свого спального місця. А ще, використовуючи топпер, можна без проблем організувати додаткове місце для сну, якщо у вас вдома з ночівлею залишився друг чи приїхали родичі.

Відмінні риси топера

Топпер, який товщий за 3 сантиметри, має ортопедичний ефект. Його кладуть зверху на основне спальне місце для того, щоб:

 • змінити жорсткість дивана чи основного матраца, внісши необхідні корективи;
 • зробити місце для сну комфортнішим;
 • згладити нерівності дивана, тим самим відстрочивши покупку нових дорогих меблів.

Остання з перерахованих переваг є особливо актуальною. Коли диван починає зношуватися і втрачає свою попередню зручність, перед його власником стоїть альтернатива — купити новий виріб або відкоригувати властивості існуючого. Топпер у цьому випадку може суттєво допомогти.

В асортименті компанії Магдек ви можете побачити топер з різними наповнювачами. Наприклад, деякі з таких матеріалів характеризуються ефектом пам’яті, повторюючи контури тіла користувача і забезпечуючи максимальний комфорт. Є і більш бюджетні моделі, які також мають прийнятні споживчі характеристики. Це топери, які наповнені пінополіуретаном.

Існують також топпери з наповнювачем у вигляді кокосової койри. Це екологічно чисте та безпечне волокно використовується у виробництві виробів високої жорсткості. Саме такі топпери клієнти зазвичай купують, щоб вирівняти наявний диван.

Переваги топерів від Магдек

Тонкі матраци-топпери, які ви бачите у нашому асортименті, відрізняються такими плюсами, як:

 • гігієнічність;
 • відмінна вентиляція, що забезпечує належні гігієнічні умови для сну;
 • гіпоалергенні матеріали;
 • антибактеріальні властивості, завдяки яким спальне місце захищене від пилу, мікробів тощо.

Ще один важливий плюс – у нас представлені топпери різних типів та цінових діапазонів. Ви можете знайти варіанти виробів для дивану, матраца та ліжка. Наприклад, модель «Тайм Come-For» відрізняється бюджетною вартістю і має якісний кокосовий наповнювач. Такий матрац вирівняє ваш диван та забезпечить належний ортопедичний ефект, який важливий для здоров’я хребта. Є ще дешевша модель, якщо ви орієнтовані на економію. Це Свіп Матролюкс. Наповнювач у вигляді сучасного матеріалу флексової локи робить даний топпер не тільки комфортним, але і стійким до зносу.

Якщо ви орієнтовані на тонкий матрац преміум-класу, зверніть увагу на модифікацію Бриз Матролюкс. Це чудове рішення для тих, хто шукає м’який ортопедичний матрац. Незважаючи на те, що виріб є тонким, він міцний і надійний. Про це свідчить той факт, що такий топпер здатний витримувати навантаження до 150 кілограмів на спальне місце.

Перелічені варіанти топерів – далеко не повний перелік товару з цієї категорії інтернет магазину «Магдек». Ви можете детальніше ознайомитись із представленим товаром у відповідному розділі нашого сайту magdek.com.ua . А поки пропонуємо докладніше дізнатися про додаткові плюси топерів.

Чим ще примітні матраци-топпери

Матраци з цього сегмента, крім перерахованих переваг, відрізняються тим, що вони:

 • універсальні у використанні;
 • мають виражений ортопедичний ефект, тим самим піклуючись про вашу поставу;
 • здатні швидко адаптуватися до контурів вашого тіла, оберігаючи від зайвих навантажень;
 • стійки до грибків, пилових кліщів та бактерій;
 • не схильні збирати вологу.

Якісний топпер здатний стати запорукою вашого комфортного та здорового сну. Головне – правильно вибрати виріб.

На що звернути увагу при купівлі топпера?

Один з основних параметрів, на який слід дивитися при виборі топпера, — це його жорсткість. Ви можете детальніше ознайомитися з рекомендаціями щодо підбору жорсткості матраца у нашому блозі. Головні правила такі:

 • радиться з лікарем-ортопедом, якщо у вас є захворювання та проблеми хребта;
 • користувачам з великою вагою потрібен або жорсткий топер, або зміцнений виріб, здатний витримувати великі навантаження;
 • після 55 років краще вибирати матраци середньої жорсткості.

Також важливу роль відіграють такі параметри:

Користуйтеся цими простими порадами та вибирайте топпери з каталогу інтернет магазину «Магдек». Наші матраци комфортні, прийнятні за ціною та корисні для правильної постави.

 • Розміри. Щоб не помилитися з розміром матраца, дивіться розмірні характеристики дивану чи ліжка, для яких його купуєте. Самостійні вимірювання можуть дати похибку кілька сантиметрів, тому краще дивитися в технічну документацію, що додається до дивана.
 • Тип. Топпери можуть бути як одно-, так і двосторонніми.
 • Матеріали. Вони впливають як на комфорт, так і на стійкість топерів до зношування.