Тактичне екіпірування та спорядження: різновиди та призначення

Тактичне екіпірування зазвичай використовується у спеціальних операціях, іграх, військових навчаннях та інших подібних ситуаціях. Вона включає різні предмети, такі як рюкзаки, ремені, ножі, ліхтарі, бронежилети, шоломи, окуляри для захисту очей, рукавички та інші елементи.

Зазвичай, ці предмети виготовляються з високоякісних і міцних матеріалів, таких як кевлар, нейлон або шкіра, щоб забезпечити високий рівень захисту та функціональності. Такого плану екіпірування призначене для підвищення ефективності дій та безпеки людей, які його використовують. У спеціальних місцях можна вибрати з представленого асортименту та купити тактичне екіпірування та спорядження за доступними цінами.

Основні різновиди

На сьогодні існує безліч різних видів тактичного екіпірування, кожен з яких розроблений для виконання певних завдань та вирішення різних проблем:

 • бронежилети — виглядають як захисні жилети, які покликані захистити тіло від куль та уламків вибухів;
 • рюкзаки — спеціальні сумки для зберігання та перенесення зброї, боєприпасів та іншого екіпірування;
 • шоломи — захисні головні убори, які захищають голову від пошкоджень при падінні або при попаданні в неї кулі;
 • окуляри для захисту очей — захисне екіпірування для очей, яке захищає очі від попадання в них каменів, уламків, пилу та інших небезпечних матеріалів;
 • бурбулятори – спеціальні маски, які захищають від вдихання шкідливих речовин чи диму;
 • обважування на зброю — це набір додаткових елементів, що встановлюються на зброю для поліпшення її функціональності, скритності та керованості;
 • лампи-ліхтарі — являють собою спеціальні прилади для використання в темну пору доби або при роботі в приміщенні.

Призначення екіпірування

Тактичне екіпірування має кілька основних призначень, серед яких виділяють такі, як:

 1. Захист — він розроблений насамперед для захисту користувача від куль, уламків, вибухів, шкідливих речовин, а також диму та інших небезпек.
 2. Поліпшення функціональності — багато невід’ємних елементів наділяють зброю, запаси боєприпасів, пересування та комунікацію покращеними здібностями та можливостями.
 3. Прихованість — деяке тактичне екіпірування, наприклад, костюми, що камуфлюють, або звукоподавляючі адаптери для зброї, допомагають ефективно приховати користувача від противника.
 4. Поліпшення комфорту — багато компонентів тактичного екіпірування, включаючи сумки, ремені, черевики та рукавички, призначені в першу чергу для полегшення носіння та використання зброї та іншого екіпірування.
 5. Збільшення безпеки — таке екіпірування сприяє підвищенню безпеки користувачів в особливо небезпечних умовах (маються на увазі переважно військові дії, поліцейські операції та інші екстремальні ситуації).

Кожен елемент тактичного екіпірування індивідуально виконує свою функцію та допомагає забезпечити високий рівень безпеки, функціональності, а також комфорту у різних ситуаціях.