Як правильно перевозити холодильник під час переїзду

Холодильник — саме громіздке і дороге побутове обладнання, яке є в кожному будинку без винятку.

Відповідно при організації переїзду найбільш гостро постає питання про транспортування холодильника. Потрібно поставитися до даного завдання дуже уважно, щоб не пошкодити дорогу техніку. Для цього слід враховувати особливості перевезення холодильника та поради від Кременчук вантажні перевезення.

Перевезення в горизонтальному положенні

Холодильник зазвичай намагаються транспортувати у вертикальній позиції. Дане правило обумовлено особливостями конструкції холодильного агрегату. При знаходженні в лежачому положенні він може отримати різні пошкодження: руйнування кріплення компресора, розрив трубки, витік масла.

Якщо ж перевезти холодильник стоячи в силу різних причин не вдається, слід дотримуватися ряду правил:

  1. Бажано укладати холодильник дверцятами вниз.
  2. Відходять від компресора трубки потрібно направити вгору. Якщо ж трубки» дивляться » в різні боки, слід перевозити апарат, уклавши його на будь-який з боків.
  3. Агрегат необхідно дуже надійно зафіксувати в кузові меблевого фургона. Міцні кріплення не дозволять йому переміститися при різкому гальмуванні або на поворотах.
  4. Не можна включати апарат на новому місці відразу після того, як він буде доставлений в квартиру. Потрібно залишити його у вертикальній позиції на кілька годин, не включаючи. За цей час масло з трубок повернеться на своє місце.

Перевезення у вертикальному положенні

При перевезенні холодильника у вертикальному положенні, потрібно подбати про те, щоб нахил корпусу по відношенню до підлоги фургона не перевищив 40 градусів. Якщо висота холодильника більше 1,75 м, то його транспортування обійдеться дорожче, ніж більш низької моделі. Це пояснюється необхідністю залучення транспорту з великими габаритами.

Для підготовки холодильника до перевезення в першу чергу потрібно прочитати інструкцію, що додається до нього. Далі потрібно виконати розмороження холодильника. З агрегату потрібно вийняти ящики і знімні полки. Їх необхідно упакувати окремо, загорнувши в бульбашкову плівку і щільний картон. Сам холодильник також потрібно обернути відповідним пакувальним матеріалом.

У кузові фургона холодильник необхідно зафіксувати таким чином, щоб виключити ймовірність його зміщення при перевезенні. Щоб дверцята не могли випадково відкритися в процесі транспортування для їх фіксації використовують спеціальні ремені або малярський скотч.